KONST / Litografier / Färglitografi 10256161
nr 1025 6161
Färglitografi
Shepard Fairey, Obey, Imperial glory, signerad. 2015, 90x60
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:06:34
13/3 12:24:17
14 mar